Forex Eğitimleri; Online Eğitim, Forex Videoları, Seminerler

FREE: Build a Successful Ecommerce, MATLAB for Engineers, Neuro-linguistic Programming, Sıfırdan İleri Seviyeye PHP, Excel Basics [2020] + Advanced in Ms Excel 2019 & Office 365, Complete Guide to Pinterest, Vue JS and Firebase, Complete Modern JavaScript Firebase, Learn C Programming By Examples

FREE: Build a Successful Ecommerce, MATLAB for Engineers, Neuro-linguistic Programming, Sıfırdan İleri Seviyeye PHP, Excel Basics [2020] + Advanced in Ms Excel 2019 & Office 365, Complete Guide to Pinterest, Vue JS and Firebase, Complete Modern JavaScript Firebase, Learn C Programming By Examples

  1. [English] 6h 1m Build a Successful Ecommerce Wordpress site with proper SEO https://www.udemy.com/course/build-ecommerce-wordpress-site-with-seo/?couponCode=ZEESHAN888 2 Days left at this price!
  2. [English] 1h 15m Learning Spring with Spring Boot https://www.udemy.com/course/learning-spring-with-spring-boot/?couponCode=MICROSERVICES 1 Day left at this price!
  3. [English] 8h 0m MATLAB for Engineers | Go from Zero to Hero https://www.udemy.com/course/matlab-for-engineers-go-from-zero-to-hero/?couponCode=ENROLLFREE 2 Days left at this price!
  4. [English] 0h 38m Fast track to ML, Data Science and Steganography https://www.udemy.com/course/fast-track-to-ml-datascience-steganography/?couponCode=06B1E6BBD240B860F234 2 Days left at this price!
  5. [English] 2h 22m Neuro-linguistic Programming - Orientation Course https://www.udemy.com/course/neuro-linguistic-programming-orientation-course/?couponCode=ASHISH2020SEPT 2 Days left at this price!
  6. [Turkish] 9h 14m Sıfırdan İleri Seviyeye PHP Eğitimi https://www.udemy.com/course/sifirdan_ileri_seviyeye_php_egitimi/?couponCode=A0CD4FA6DEB5924F259B 1 Day left at this price!
  7. [English] 5h 35m Excel Basics [2020] + Advanced in Ms Excel 2019 & Office 365 https://www.udemy.com/course/excel-beginner-to-advanced/?couponCode=FREEBESGLOBAL 2 Days left at this price!
  8. [English] 4h 32m Complete Guide to Pinterest & Pinterest Growth 2020 https://www.udemy.com/course/pinheroes/?couponCode=17F04DDF93D864B2B8BE 2 Days left at this price!
  9. [English] 0h 34m Mastering Architectural, Night & HDR Photography https://www.udemy.com/course/mastering-architectural-night-hdr-photography/?couponCode=HDRNSEP2020 2 Days left at this price!
  10. [English] 9h 48m Vue JS and Firebase:Build an iOS and Android chat app (2020) https://www.udemy.com/course/vuejs-and-firebase-build-an-ios-and-android-chat-app/?couponCode=F6FAC2C783F59AB1365A 2 Days left at this price!
  11. [English] 6h 9m Complete Modern JavaScript Firebase BootCamp the beginner https://www.udemy.com/course/complete-modern-javascript-with-firebase-bootcamp-for-beginners/?couponCode=84815025E213743C3EBB 2 Days left at this price!
  12. [English] 5h 5m React - The Complete Guide with React Hook Redux 2020 in 4hr https://www.udemy.com/course/complete-react-course-w-hooks-react-router-redux-usecontext/?couponCode=6E9E8986001B24858992 2 Days left at this price!
  13. [Portuguese] 2h 57m Aprender Português (de Portugal) - Nível iniciante https://www.udemy.com/course/aprender-portugues-de-portugal-nivel-iniciante/?couponCode=853432E2D0B2031C8D08 2 Days left at this price!
  14. [English] 1h 7m Chinese Characters You Must Know for HSK 6 Volume 38 https://www.udemy.com/course/chinese-characters-you-must-know-for-hsk-6-volume-38/?couponCode=CA87E86B82D2C09DE8F3 2 Days left at this price!
  15. [English] 1h 52m Biometric Based Digital Payments. FinTech https://www.udemy.com/course/biometric-based-digital-payments-fintech-anythingfinance-org/?couponCode=ANYTHINGFINANCE.ORG 2 Days left at this price!
  16. [Turkish] 30h 14m C# İle Geleceğin Yazılımcıları https://www.udemy.com/course/c-ile-gelecegin-yazlmcla?couponCode=E7F9A1866237C330D0EF 2 Days left at this price!
  17. [English] 1h 39m Complete Progressive Web App Bootcamp https://www.udemy.com/course/complete-progressive-web-app-bootcamp/?couponCode=1538D5BA1CBCA4619AA3 2 Days left at this price!
  18. [English] 2h 1m Hands on Python3 Regular Expressions for Absolute Beginners https://www.udemy.com/course/hands-on-python3-regular-expression-2020/?couponCode=PYTHONBUDDY 2 Days left at this price!
  19. [English] 0h 53m Python-3 Boot Camp in GUI automation for absolute beginners https://www.udemy.com/course/python-3-boot-camp-in-gui-automation-for-absolute-beginners/?couponCode=PYTHONIER 2 Days left at this price!
  20. [Arabic] 1h 49m تعلم الهكر الأخلاقي https://www.udemy.com/course/arabic-ethical-hacking/?couponCode=FREEBESGLOBAL2020 1 Day left at this price!
  21. [English] 5h 35m Excel Basics [2020] + Advanced in Ms Excel 2019 & Office 365 https://www.udemy.com/course/excel-beginner-to-advanced/?couponCode=FREEBESGLOBAL 2 Days left at this price!
  22. [English] 1h 19m A Motivational Course For Teachers 31 Days of Teacher Praise https://www.udemy.com/course/a-motivational-course-for-teachers-31-days-of-teacher-praise/?couponCode=F282BFA36E8A7D21310A 1 Day left at this price!
  23. [English] 0h 31m Fundamentals of Network Security https://www.udemy.com/course/fundamentals-of-network-security-b/?couponCode=E0D6A512E4B2A569EF88 1 Day left at this price!
  24. [French] 4h 2m FOREX L’ntroduction - Trader le forex de façon autonome https://www.udemy.com/course/introduction-complete-au-forex/?couponCode=EE9B642854910FAB0AC4 2 Days left at this price!
  25. [English] 1h 57m Advanced Microsoft Excel Formulas & Functions Course 2020 https://www.udemy.com/course/advanced-microsoft-excel-formulas-functions/?couponCode=SEP026 2 Days left at this price!
  26. [English] 11h 56m Learn C Programming By Examples : Beginner to Expert Journey https://www.udemy.com/course/test-your-c-programming-skills/?couponCode=SAMSEPTC 1 Day left at this price!
  27. [English] 2h 34m Accounting for ECommerce Business A Complete Study https://www.udemy.com/course/accounting-for-ecommerce-business-a-complete-study/?couponCode=SEPFRC1 1 Day left at this price!
  28. [Spanish] 2h 15m Procreate Pocket de cero a Experto https://www.udemy.com/course/procreate-pocket-de-cero-a-experto/?couponCode=8FC546B6348E8B15DE24 1 Day left at this price!
  29. [Portuguese] 7h 44m MAUTIC 3.0 - Criando Automações de Marketing (Versão 2020) https://www.udemy.com/course/mautic-3-criando-automacoes-de-marketing/?couponCode=NOVOCURSO 1 Day left at this price!
  30. [English] 5h 25m Serverless Framework Bootcamp: Node.js, AWS & Microservices https://www.udemy.com/course/serverless-framework/?couponCode=C9AB3E47D7F7F2662CEC 1 Day left at this price!
  31. [English] 0h 43m Object Oriented Programming in Python - Aided with Diagrams https://www.udemy.com/course/object-oriented-programming-in-python/?couponCode=FLOW.FREEBIES 1 Day left at this price!
  32. [English] 1h 0m Amazon EC2-Amazon Web Services https://www.udemy.com/course/amazon-ec2-course/?couponCode=TRY10FREE207 1 Day left at this price!
  33. [English] 1h 0m Next.js https://www.udemy.com/course/nextjs-course-/?couponCode=TRY10FREE207 1 Day left at this price!
  34. [English] 1h 3m Helm https://www.udemy.com/course/helm-course/?couponCode=TRY10FREE207 1 Day left at this price!
  35. [English] 1h 0m Amazon EKS https://www.udemy.com/course/amazon-eks/?couponCode=TRY10FREE207 1 Day left at this price!
  36. [English] 1h 1m Amazon Sagemaker https://www.udemy.com/course/amazon-sagemake?couponCode=TRY10FREE207 1 Day left at this price!
  37. [English] 1h 0m Amazon Quicksight https://www.udemy.com/course/amazon-quicksight-course/?couponCode=TRY10FREE207 1 Day left at this price!
  38. [English] 1h 7m Amazon Glue https://www.udemy.com/course/amazon-glue/?couponCode=TRY10FREE207 1 Day left at this price!
  39. [English] 0h 30m Minimalist Lifestyle https://www.udemy.com/course/jm-minimalist-lifestyle/?couponCode=1STFREE 1 Day left at this price!
  40. [English] 1h 30m Adobe Animate CC 2020 https://www.udemy.com/course/adobe-animate-cc-2020-master-course/?couponCode=TRY10FREE207 1 Day left at this price!
  41. [English] 1h 33m Adobe Dreamweaver CC 2020 https://www.udemy.com/course/adobe-dreamweaver-cc-2020-master-course/?couponCode=TRY10FREE207 1 Day left at this price!
  42. [English] 2h 29m Learn Photo Editing with Photoshop 2020 https://www.udemy.com/course/learn-photo-editing-with-photoshop-2020/?couponCode=TRY10FREE207 1 Day left at this price!
  43. [English] 6h 27m Build 10 Python Beginner Projects from scratch https://www.udemy.com/course/build-10-python-beginner-projects-from-scratch/?couponCode=6B873A3B8CB992EA348B 1 Day left at this price!
  44. [English] 2h 20m STL - Standard Template Library And DSA Interview Questions https://www.udemy.com/course/stl-standard-template-library/?couponCode=A4BD62AC326D42A38D33 1 Day left at this price!
  45. [English] 2h 47m Modern Job Interview Preparation, Tips & Tricks Masterclass https://www.udemy.com/course/modern-job-interview-preparation-tips-tricks-masterclass/?couponCode=MAISHA100 1 Day left at this price!
  46. [English] 6 Free & 16 $0.99 Kindle eBooks : A Practical Guide -Negotiating to Win, Problem Performance Management, Agile Software Testing, Anger Management, Peer Relationships, Decision-making and Problem-solving for Business, Interpersonal Communication, Doing Business Professionally etc https://www.amazon.com/kindle-dbs/entity/authoB0722PZDTH?_encoding=UTF8&offset=0&pageSize=12&searchAlias=stripbooks&sort=price-asc-rank&page=1&langFilter=default#formatSelectorHeader
Best Selling Discounted Courses:
  1. [English] 13h 7m [NEW] AWS Certified Cloud Practitioner Exam Training 2020 $9.99 https://www.udemy.com/course/aws-certified-cloud-practitioner-training-course/?couponCode=AWSCLOUD-SEP
  2. [English] 82h 6m Ultimate PHP, Laravel, CSS & Sass! Learn PHP, Laravel & Sass $9.99 https://www.udemy.com/course/ultimate-php-css-and-sass-enhance-your-javascript-skills/?couponCode=LEARN95
  3. [English] 23h 44m AWS Certified DevOps Engineer: Get 3 Certifications 2020 $9.99 https://www.udemy.com/course/aws-certified-devops-engineer-get-3-certifications/?couponCode=SEEKALL
  4. [English] 82h 20m Ultimate PHP, Laravel, CSS & Sass! Learn PHP, Laravel & Sass $11.39 https://www.udemy.com/course/ultimate-php-css-and-sass-enhance-your-javascript-skills/?couponCode=LEARN95
  5. [English] 31h 16m The Agile Methodology for Project Risk Managers $12.99 https://www.udemy.com/course/the-agile-methodology-for-project-risk-managers/?couponCode=STAYSAFESEPT
  6. [English] 26h 49m Leading Effective Meetings - You Can Lead Effective Meetings $12.99 https://www.udemy.com/course/leading-effective-meetings-you-can-lead-effective-meetings/?couponCode=THANKSSEP
  7. [English] 18h 3m AWS Rekognition: Machine Learning Using Python Masterclass $12.99 https://www.udemy.com/course/aws-rekognition-with-python/?couponCode=SEEKALL
submitted by ViralMedia007 to FREECoursesEveryday [link] [comments]

MetaTrader eğitimi için en iyi 5 kaynak

Foreks piyasasına girdiğiniz zaman alım/satım yapabilmeniz için belirli işlem platformları kullanmanız gerekmektedir. En çok tercih edilen işlem platformu MetaTrader’dir. Peki MetaTrader nedir? Metatrader eğitimi için en iyi 5 kaynak hangileridir? bir göz atalım.

MetaTrader Nedir?

Kolay bir ara yüze sahip olan MetaTrader platformu ülkemizde ve dünyada yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Yatırımcıların bir yandan piyasaya alışmasını sağlarken bir yandan da sunmuş olduğu farklı özellikler sayesinde beklentilerini hızla karşılamalarını kolaylaştırır. Çünkü platformda farklı foreks grafikleri ve özel göstergeler gibi ilerleyen dönemde fiyat oluşumlarının ne yönde olduğunu doğru tahmin etmenize yarayacak indikatörler yer alır. Bunları doğru bir biçimde kullandığınızda iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Bu yüzden MetaTrader en iyi platform özelliğine sahiptir. Foreks piyasasına hizmet eden bu yazılım, pek çok aracı kurum tarafından kullanılır. Diğer kullanılan platformlarda MetaTrader yazılımına benzemektedir. Fakat yatırımcılar için bu platformun hem ücretsiz olması hem de özel göstergelere sahip olması son derece avantajlıdır.
MetaTrader platformunda çoklu dil seçeneği bulunur. Bu seçeneklerin içerisinde Türkçe de yer almaktadır. Yatırımlarınızı diğer ülkeler üzerinden gerçekleştirseniz bile ayarlar kısmından platformun dilini Türkçe yaptığınızda zorluk çekmeden yatırımlarınızı yönetebilirsiniz. Bu gerçekten ülke yatırımcıları için son derece yararlıdır. MetaTrader platformunu farklı bir yazılıma ihtiyaç duymadan internet bağlantılı cihazlara indirebilirsiniz. Bunun için ilk önce bu yazılımı kullanan aracı kurumu seçiminde bulunmanız gerekiyor. Çoğunlukla kurumlar MetaTrader platformunu kullanmaktadır. Kurumların internet sayfaları üzerinden bu yazılımı kolaylıkla cihazınıza indirerek, kurulumunu yapabilirsiniz. Gerekli yönlendirmeler yazılımda bulunmaktadır. Bir sıkıntı yaşadığınızda ister foreks şirketinin canlı destek hattından isterseniz de ücretsiz olarak sunmuş oldukları eğitim araçlarından yararlanarak platformun kurulumu nasıl yapılır, adım adım öğrenebilirsiniz.

MetaTrader Eğitimi İçin En İyi 5 Kaynak

1.Meta Trader – Yeni Başlayanlar İçin
Çok basit bir dil ve birçok görsel kullanılarak yazılmış bu kılavuz sayesinde kısa sürede ve hiç zahmet etmeden döviz piyasalarında çalışmayı öğrenebilirsiniz.
2.Yeni Başlayanlar için Forex
Yeni Başlayanlar için Forex – Çağatay Aydoğan, Foreks piyasalarında kullanılan Meta Trader programının kullanımı ve Foreks piyasalarında temel bilgiye sahip olabilmeniz için hazırlanan bu kitaptan bilgi edinebilirsiniz.
  1. GCM Forex
GCM Forex’in uzman kadrosu tarafından hazırlanan ve tamamen ücretsiz olan foreks videoları sayesinde Meta Trader işlem platformu üzerinde uygulamalı görsel eğitim imkanına kavuşacaksınız
4.Işık FX
MetaTrader eğitimi dahil, demo hesap nasıl oluşturulur, nasıl işlem açılır, nasıl grafik üzerinde analizler yapılır gibi sorularında cevaplarını bulacağınız bir platform.
5.İnvestaz
Bu platform sayesinde de MetaTrader nasıl kullanılır, kurulumu nasıl yapılır öğrenebilirisiniz.

Kaynak : https://www.fxmerkezi.com/metatrader-egitimi-icin-en-iyi-5-kaynak/
submitted by oyazilim to u/oyazilim [link] [comments]

Forex Egitimleri - YouTube 5000 DOLAR LIK ÜCRETSİZ FOREX EĞİTİMİ 4. BÖLÜM TERİMLER 2 Temel Forex Eğitimi - YouTube FOREX EGITIM KANALI - YouTube 5000 DOLARLIK ÜCRETSİZ FOREKS EĞİTİMİ 2. BÖLÜM - YouTube

Şimdi forex eğitimi nasıl olur ve nelere dikkat edilir konularını inceleyelim: Forex Eğitimleri Nelerdir? Forex öğrenmek için 2 farklı yol izleyebilirsiniz. Hatta bu 2 yolu aynı anda kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunlardan birincisi, aracı kurumlar tarafından verilen setlerdir. Aynı zamanda bu setler dışında da aracı kurum ... GCM Forex, fark yaratan eğitim seminerleri ile şehrinize geliyor, yatırımcılarıyla buluşuyor. Bugüne kadar 25’ten fazla şehir de yatırımcılarımızla bir araya geldik, Türkiye’de finansal bilincin artması ve Forex piyasasının doğru anlaşılması misyonuyla GCM Forex’in Anadolu’da başlattığı Forex seminerleri yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Ücretsiz Forex eğitimi ile dünyanın en büyük finans piyasası olan foreks i daha iyi anlayın ve kazanmaya başlayın. Eğitim sürecinde tüm forex konularının detaylı açıklaması ve platform üzerinde canlı 10.000 dakikadan fazla Forex eğitim videosu, işlem platformları üzerinde uygulamalı anlatımlar, online eğitim kayıtları ve daha fazlası video sayfamızda. Forex Eğitimi. Finans piyasalarında özellikle de Forex piyasasında kazanç sağlayabilmenin, profesyonel ve akılcı yatırımlar yapabilmenin en önemli aşamalarından birisi öğrenme ve bilgi edinme aşamasıdır.Bunun bilinciyle IşıkFX olarak sizlerin Forex eğitiminize büyük bir önem veriyoruz. IşıkFX’in alanlarında uzman ekibi tarafından hazırlanan Forex eğitim setleri ...

[index] [7407] [6282] [1604] [5442] [5323] [1126] [3234] [1468] [1177] [1493]

Forex Egitimleri - YouTube

A'dan Z'ye FOREX ( Başlangıç ) Forex Nedir? Güvenilir Broker : https://bit.ly/30hbGFr Canlı Eğitim, trading / trader strategy Foreks alım satım #Forex #Dolar... ⍟TMT Forex Akademi / Mithat Tuncer Tuncel #forex #teknikanaliz #teknikanalizvideoları -----... Bu oynatma listesi, Forex piyasasına yönelik temelde bilinmesi gereken tüm detayları görebilmeniz adına oluşturulmuştur. Forex ile daha önce tanışmamış veya yatırıma yeni başlamış müşterilerimize özel piyasayı anlatan ve genel kavramları ele aldığımız giriş dersimiz acemilik dö... Forex nedir,likit nedir,treyd nedir,kaldirac nedir... Merhaba arkadaslar ben Dagbeyi Memmedaliyev, Hala davam eden 6 yillik bir forex tecrubem var

https://forex-korea.a4mining.pw